Web Tasarım Hizmetleri

Web tasarım konusunda uzmanlık gerektiren tüm hizmetler firmamız bünyesinde müşterilerimize sunulmaktadır. Yayın öncesi hazırlık, strateji belirleme, sitenin oluşturulması ve yayından sonraki tüm süreçlerde Vinet Bilişim, çözümleriyle işlerinizin geliştirilmesinde büyük rol oynuyor.


E-Ticaret Uygulamaları

E-ticaret, internet üzerindeki tanıtım ve satış faaliyetlerin bütününü kapsar. Ürünlerin ismi, modeli, teknik açıklamaları, kullanım alanları, fiyat ve ödeme bilgisi gibi her türlü katalog bilgisinin web sitesinden yayınlanarak ziyaretçilere sipariş etme imkanının verilmesi e-ticaret siteleri ile mümkün hale gelmiştir.


Web Yazılımları ve Programlama

Web sitenizin yazılımı ile sahip olacağınız yönetici paneli; web sitenizi istediğiniz şekilde güncelleyebilme, sitenizdeki bir yazıyı veya bir resmi ekleyip çıkartabilme gibi imkanlar sunuyor. Esnek çözümlerle taleplerinize uygun olarak web yazılım hizmeti satın alın.


Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu ile web sitenizin arama motorlarında görünürlüğünü arttırmak ve istatistikleri takip ederek sizlere site performansını artıracak çözümler sunuyoruz. Bu hizmetimiz kapsamında anahtar kelime analizleri ve seçimleri, sitenizin standartlara uygun hale getirilip arama motoru optimizasyon kriterlerinin uygulanması gibi hizmetler alabilirsiniz.


Hosting (Barındırma) Hizmetleri

Web sitenizin yayınlanması ve ilgili tüm teknik hizmetleri kendi sunucularımız üzerinden veriyoruz. Sitenizin hızlı gezilebilmesi, sorunsuz yayında kalması, e-postalarınızın güvenliği, güvenlik sertifikalarınız ve ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok konuda destek ve çözümler sunuyoruz. Oluşabilecek teknik sıkıntılar durumunda sizlere telefon desteği ile yardımcı oluyoruz.


Kurumsal Kimlik Çalışmaları

İş dünyasında firmanızı geleceğe taşımak için sizi temsil eden özgün, güvenilir ve saygın tasarımlarla kumsal kimliğinizi oluşturuyoruz. Logo, katolog, broşür, kartvizit, antetli kağıt, fatura vb. ihtiyaçlarınızı kurumsal çatısı altında tolayıp iş dünyasındaki temsil gücünüze güç katıyoruz.


Tanıtım ve Reklam Hizmetleri

Doğru reklamlarla hedef kitlenize uygun bütçelerle ulaşmanızı sağlayacak hizmetler... Gereken reklam donelerinin oluşturulması, kayıtlarının yapılarak takip edilmesi, sosyal medya uygulamalarıyla entegrasyon, banner görsellerinin hazırlanması, popüler dizin ve rehberlere kayıt gibi hizmetlerle kampanyalarınızın, çeşitli etkinliklerinizin internet ortamında daha çok kişiye ulaşmasını sağlıyoruz.


Sürekli Hizmetler

Web siteniz yayına alındıktan sonra sitenizin yönetimi, güncellenmesi, teknik anlamda takibi ve sunulan web uygulamalarıyla analizlerinin yapılması, gelişen teknolojiyle uyumluluğunun sağlanması, arama motoru optimizasyon sonuçlarının değerlendirilerek gerekli görülen değişikliklerin uygulanması, sormak istediğiniz soruların yanıtlarını ve diğer pek çok hizmeti bizden alacağınız sürekli hizmetlerle alabilirsiniz.


Sosyal Medya

Sosyal medyada yer almak, tanıtıma katkıda bulunacak uygulamaları sitenizde çalıştırmak, güncellemelerinizi ve sizinle ilgili her türlü bilgiyi sosyal medya kullanıcılarına ulaştırmanız için gereken her türlü destek ve hizmeti alarak popüler siteler arasında yerinizi alın.